O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

O nás

Kráľovská pekáreň (Stanislav a syn s.r.o.) vznikla v roku 1991 ako rodinná firmička pod vedením Dušana Stanislava St., ktorého prvotnou myšlienkou bolo prebudovať staré hospodárske budovy situované v sadovej oblasti dedinky Kráľovej pri Senci, na malú dedinskú pekárničku, ktorá by čerpala z receptov starých mám a bola by schopná zásobovať časť maých obchodíkov v okolí Senca.

Výrobky pekárne boli od jej vzniku zdokonalované a pribúdali stále nové a nové recepty z okolitých dedín ale i častí Slovenska. Štrúdľa ktorá sa pečie v Kráľovskej pekárni už od roku 1992 je taktiež domácim receptom babiek z Kráľovej ktoré si ju predávali z pokolenia na pokolenie,

Po niekoľkých rokoch od vzniku pekárne sa jej výrobky natoľko rozšírili že pekáreň nutne potrebovala rozšírenie a tak sa pán Stanislav starší rozhodol k pekárni pristaviť ďaľšie budovy, ktoré poskytli pekárni väčšie zázemie na výrobu kvalitných výrobkov. Ako sa pekáreň rozširovala pribnúdali aj odberatelia a spokojní zákazníci.

Od roku 1998 sa pôsobnosť Kráľovskej pekárne rozšírila aj na ambulatný predaj a tvorbu malých predajničiek, za účelom maloobchodného predaja dedinských tradičných výrobkov v našom hlavnom meste.

Po roku 2000 pekáreň bola hodnotená ako jedna z najkvalitnejších pekární na Slovensku a jej výrobky boli taktiež mnohokrát ocenenné na rôznych pekárskych súťažiach doma i v zahraničí, čo prispelo k rozširovaniu výrobného portfólia a taktiež k spolupráci s predajnými spoločnosťami ako BILLA, TESCO, Kaufland, Coop Jednota a i.

Píše sa rok 2018 a  KRÁĽOVSKÁ PEKÁREŇ na Váš stôl stále prináša čerstvé pečivo a koláče, ktoré si môžete objednať už aj cez internet priamo do predajných stánkov alebo aj domov.

 

 

Do svojho teamu v Bratislave  prijmeme predavačky s obchodníckym duchom.

Nástupný plat 500/680€/h brutto, stravné lístky, prémie za plnenie obratu, mimoriadne predajné odmeny.

Kompletný zaúčací program. Skrátený pracovný úväzok 123h t.j. 12dní do mesiaca po 10h.

Práca pokojnejšieho charakteru vhodná aj pre dôchodkyňu
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia